Çorum Evden Eve Nakliyat Firmaları

Anasayfa ÇORUM Firmalar
2019 Görüntülenme img1

saray merkez Mahallesi, 46 ankara

3426 Görüntülenme img1

Gözde Nakliyat

0850 466 01 93

Tüm Türkiye geneli hizmet vermekteyizparça eşya ta...

Konyaaltı Mahallesi, no 42 Antalya

2506 Görüntülenme img1

Mutlu Nakliyat

0850 466 01 93

nakliyat şirketleri

Hürriyet Mahallesi, no65 bursa

7660 Görüntülenme img1

mecidiye mahallesi büyükdere caddesi no 76 şişli

Çorum Evden Eve Nakliyat Firmaları

Çorum evden eve nakliyat ihtiyacı oluşan tüm noktalarda hizmet sunabilmek çok önemli. Çünkü bazen ev nakliyesi bazen ofis nakliyesi hatta fabrika nakliyesi dahi yapabilmek ciddi bir alt yapı ve profesyonel kadro isteyen bir hizmet türü. Bu nedenle söz konusu hizmetin tüm ayrıcalıklarına aynı anda cevap verebilecek bir şirket olmak son derece büyük önem taşıyor. Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana her zaman kaliteyi önde tutan alt çalışma anlayışımız ile sektöre yön vermeye devam ediyoruz.

Çorum evden eve nakliye müşterileri için sunduğu ofis taşınmalarında çok büyük bir hassasiyet gösteriyor. Zira şirketlerin kara kutusu olarak nitelendirilebilecek ofis bölümlerinde her evrak her belge her bilgisayar hatta usb flash bellek dahi sorumluluk sahibi eller tarafından taşınmalı. Bu sayede en kaliteli hizmet sunulurken sektörde bizi öne çıkartan yapımlarda ortaya çıkabilmekte. Bu nedenle özel bir taşıma ekibi ile sadece ofis taşınmalarına yönelen Çorum evden eve nakliye anlayışımız Çorum da ve tüm Türkiye de itina ile bu hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor.

Çalışma biçimi söz konusu olduğunda ana parolamız olan güven ve saygınlık içinde sigortalı hizmet anlayışıdır. Firma personel yapımızda yer alan en önemli detaylardan biri olan de monte ile nakliye hizmeti sektörde ilk olarak bizim tarafımızdan başlatılan bir uygulamadır. Bu sayede yapılan tüm hizmetlerde daha güvenli ve huzurlu çalışma ortamı oluşmuştur. Özellikle sahip olduğumuz makineler ile merdiven boşlukları ile uğraşmadan nakliye hizmeti sunma ayrıcalık ile  sunduğu hizmeti kazalara karşı sigortalayarak maddi kayıpları sıfıra indirmektedir.            

Her zaman Müşterisini Koruyan Nakliye

Daha önce de altınız çizdiğimiz sigortalı nakliye hizmetini alabilmek için bazı özel kıstaslara sahip olmak gerekiyor. Çünkü söz konusu kıstaslar uygulanmadığı taktirde eşyaların güvenli taşınması mümkün olamıyor. Bu nedenle ekiplerin taşınacak adreslerde yer alan tüm eşyaları kendi söküyor, Paketliyor ve kamyonlara kendisi taşıyarak yüklüyor. Bu sayede taşıma kazalarında görülen %90’lık hata payı doğal yollardan ortadan kalkmış oluyor. Bu yönü ile bakıldığında sigortalı hizmetten yararlanmak için ön koşul sadece bu işlemi ekiplerimize teslim etmek.

Bunun karşılığında tam vaktinde en kaliteli şekilde hizmet sunmayı size garanti eden şirketimiz eşyaların mümkün olan en kısa süre içinde şehir dışındaki adreslere 24 saat içinde bitirme garantisi ile de şehir içindeki adreslere teslimatını gerçekleştiriyor.